KATEGORIA A

Prawo jazdy na kat. A

Witamy w zakładce poświęconej kategorii A w naszej szkole nauki jazdy OSK Teddy Marcin Budych! Jeśli jesteś miłośnikiem motocykli i marzysz o wietrze we włosach, swobodzie jazdy na dwóch kółkach oraz odkrywaniu świata z zupełnie nowej perspektywy, to właśnie tutaj zaczyna się Twoja przygoda na motocyklu.

Jakimi pojazdami będziesz mógł kierować?

  • każdy motocykl pojazd z kategorii AM,
  • zespół pojazdów,
  • powyższe pojazdy połączone z przyczepą – tylko w Polsce.

Ile musisz mieć lat, żeby uzyskać prawo jazdy kat. A?

  • 20 lat – jeśli masz już od co najmniej 2 lat prawo jazdy kategorii A2,
  • 24 lata – jeśli nie masz od co najmniej 2 lat prawa jazdy kategorii A2.

Jakimi pojazdami będziesz się uczył jeździć?

W tej kategorii dysponujemy między innymi motocyklem Yamaha MT-07. Więcej na temat nowości i sprzętu znajdziesz na naszym firmowym profilu na Facebooku, a przykładowe zdjęcia w zakładce Galeria.

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę nauki jazdy?

Długoletnie doświadczenie

Jesteśmy na rynku od 1997 roku – przez ten czas zdobyliśmy spore doświadczenie w nauczaniu jazdy oraz wypracowaliśmy skuteczne metody szkolenia.

Kompleksowa oferta

Szkolimy kursantów ze wszystkich kategorii, tj. A, A1, A2, AM, B, B+E, C, C+E, D oraz T. Jako pierwsi w rejonie zaczęliśmy szkolić w ramach kategorii C+E z naczepą.

Wykwalifikowana kadra

Mamy do dyspozycji doświadczony zespół instruktorów, a indywidualne podejście pozwoli dopasować program nauki do Twojego tempa i umiejętności.

Rozpocznij swoją przygodę za kierownicą już dziś!

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o kursie prawa jazdy na kategorię A w szkole nauki jazdy OSK Teddy Marcin Budych Pniewy i Tarnowo Podgórne.